modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Dodaj intencję
 

Obrazek Captcha


Agata
Proszę o zdrowie i powrót do sprawności dla męża oraz dziękuję za otrzymane łaski.

niedziela, 03 kwiecień 2022
Ela
O łaski potrzebne moim dzieciom

niedziela, 03 kwiecień 2022
Marta
Prosze o modlitwę o to zeby los odmienil moje życie, o pomoc w przeciwnosciach, rozwiązanie spraw prywatnych, o naprawienie relacji z rodziną, o opiekę nad nad moja rodzina,o to żebym mogła założyć rodzinę, o dobrego męża.

czwartek, 31 marzec 2022
Grzegorz
O powrót do domu mojej żony z dziećmi i o łaskę szczęśliwego wspólnego życia w Bożym Błogosławieństwie i opiece Niepokalanej Matki Naszej Maryi.

poniedziałek, 28 marzec 2022
Anna
O uzdrowienie mojej mamy Małgorzaty z nowotworu i przerzutow

niedziela, 27 marzec 2022
Łucja
Intencje Bogu znane z prośbą o Boże Miłosierdzie i Boże Błogosławieństwo.

środa, 23 marzec 2022
Anna
Proszę o łaskę wiary, nadzieji, pokory, miłości, wewnętrznego spokoju dla mnie Anny i Piotra. By Piotr mnie pokochał i oświadczył mi się by wszystko w naszym życiu się po układko. By Rodzina Piotra mnie zaakceptowała i po lubiła. By dla Piotra i Anny w pracy się po układko. By Piotr zdał studia budowalne i pracował w zawodzie. By wszystko było dobrze. Tak Nam dobo pomóż Boże. Ześlij łaski potrzebne, proszę o modlitwę. Anna i Piotr.

poniedziałek, 21 marzec 2022
mama
o łaskę nawrócenia dla Michała

piątek, 18 marzec 2022
Jan
Ja Jan Proszę przed Majestatem Boga żywego źródła życia i Miłości o pomoc w pozytywnym załatwieniu spraw urzędowych o ochronę mojego domu ogrodu i jestestwa przed siłami ciemności i ich Ludźmi o radość życia i bycia. Dziękuję z całego serca i duszy mojej Szczęść Wam Boże

czwartek, 17 marzec 2022
Bernadeta
o łaski przebaczenia i uzdrowienie wewnętrzne dla pani Kasi

środa, 16 marzec 2022
 

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota