modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Dodaj intencję
 

Obrazek Captcha


JA
Boże miej w opiece dzieci.. O Światło Ducha Świętego dla sędziów i wszystkich uczestniczących w rozprawie sądowej, o pozytywne rozpatrzenie i powrót dzieci do domu.Powrót na lekcji religii i przystąpienie do Sakramentu Bierzmowania i I Komunii Świętej. Dodaj im siły i otuchy do nauki. Otwórz ich serce i umysł na wiedzę, jaką muszą opanować w szkole. Aby dzieci wolne były od grzechu, zniewoleń i wszelkich niebezpieczeństw na które są obecnie narażone.Uwolnij dziecko od ucieczek,zabierz zło które zawładnęło, zabierz zmartwienia.Jezu Ty wiesz.Panie Jezu postaw na mojej drodze dobrych ludzi, a tych którzy krzywdzą dzieci i mnie, żeby się opamiętali.Boże w Trójcy Przenajświętszej bądź ich przewodnikiem.Dopomóż im wzrastać w mądrości oraz w łasce u Boga i ludzi. Strzeż je od wszelkiego złego i prowadź do życia wiecznego. Amen.

wtorek, 14 luty 2023
Magdalena
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji zdrowia dla mojego taty Janusza, aby dobry Bóg dotknął go swoim miłosierdziem i zabrał choroby płuc, a przywrócił mu jeszcze zdrowie.

poniedziałek, 13 luty 2023
Małgorzata
Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty o dobre wyniki badań i łaskę zdrowia.

piątek, 10 luty 2023
Iwona
Prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby juz otrzymal stala umowe o prace i zeby jego przelozony w pracy nie dreczyl wiecej i ponirzal oby Bog zatrzymal go gdy rzuca obelgi Blagam o modlitwe

środa, 08 luty 2023
Krzysztof
O przemiane wewnętrzna Krzysztofa o dobrego odpowiedzialnego męża dla mnie o zdrowie zgodę Boże błogosławieństwo światłość i dary Ducha Świętego i potrzebne łaski Zuzi Krzysztofowi i jego rodziny Ks Kazimierzowi

środa, 08 luty 2023
Iwona
Prosze o pomoc w modlitwe za mojego meza aby juz przelozony dal juz spokoj wiecej nie dreczyl i ponirzal oby Bog zatrzymal go gdy rzuca obelgi Blagam o modlitwe

niedziela, 05 luty 2023
Elżbieta
W intencji Laury o uwolnienie od demona nieczystości oraz zgubnych wpływów złego otoczenia z prośbą o opamiętanie, nawrócenie do Boga i umiłowanie życia czystego i szlachetnego.

sobota, 04 luty 2023
pielgrzym
O pokój w Polsce,na Ukrainie i na całym świecie.O światło Ducha św.dla rządzących Polską.Aby Polska była wierna Bogu,Krzyżowi i Ewangeli.

wtorek, 31 styczeń 2023
Aneta
Święty Józefie, wybrany na ziemskiego Ojca Pana Jezusa, proszę czuwaj nad moim dzieckiem i ochroń je. Święty Józefie proszę dopomóż mi wychować moje dziecko w wierze katolickiej. Proszę, żeby mój syn wychowywał się w środowisku ludzi głęboko wierzących. Święty Józefie proszę strzeż mojego syna przed ludźmi, którzy odsuwają go od wiary, Boga i Kościoła. Święty Józefie proszę weź moje dziecko za rękę i prowadź go każdego dnia ścieżką wiary.

poniedziałek, 30 styczeń 2023
Aneta
Proszę o prowadzenie mojego męża i mnie przez Ducha Świętego. Panie naucz nas prawdziwej miłości, wzajemnego szacunku i dialogu małżeńskiego.

sobota, 28 styczeń 2023
 

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota